O mnie

Jestem osobą otwartą na ludzi, moje życie to baza wielu doświadczeń, z których czerpię chęć do życia i kontaktów z ludźmi. Jestem osobą niewidomą od 15 lat. Moją pasją od zawsze była fotografika, ale koleje losu sprawiły, że musiałam podjąć decyzję o zmianie zawodu.

W ten sposób trafiłam do szkoły masażu Animusz, w której nabyłam umiejętności masażu leczniczego i ukończyłam kurs z zakresu masażu klasycznego w 2009 roku. Wiedza ta pozwoliła mi na rozwijanie się w pracy zawodowej i kontynuacji nauki innych technik masażu.

Dzięki zaangażowaniu i pasji ukończyłam kurs masażu bańką chińską, kamieniami wulkanicznymi oraz tajskiego masażu stóp.

Dzięki temu w swojej pracy wykorzystuje autorskie pomysły łączenia różnych technik, realizując masaże relaksacyjne i lecznicze.

Jestem osobą, dla której sens życia stanowi kontakt i praca z ludźmi. Chętnie podejmuję nowe wyzwania, pomagam innym i sprawiam, że w moim gabinecie masażu zapominają o bólu oraz stresie. Będąc osobą niewidomą mam możliwość widzenia dotykiem, co znacznie wpływa na charakter pracy z pacjentami i leczenia ich dolegliwości.

 Zachęcam do poznania specyfiki mojej pracy i przekonania się, że widzenie dotykiem w dziedzinie masażu to doskonała właściwość, która lepiej wpływa na charakter mojej pracy.