Masaże

Salon Masażu Vivecco, oferuje Państwu masaż klasyczny z elementami masażu Ma-uri oraz masażu bańką chińską. Masaże wykonywane są metodą autorską, dostosowaną indywidualnie do potrzeb każdego Klienta.

1. Masaż Ma-uri

Jest techniką masażu wywodzącą się z pradawnej Polinezji. Stanowi połączenie wpływania na świadomość, masażu oraz pracy ciałem. Jest to sztuka uzdrawiania, która pozwala na zmniejszenie lub pozbycie się stresu emocjonalnego, duchowego, a przede wszystkim fizycznego. Polinezyjscy pradziadowie uważali, że ta technika lecznicza pozwoli im na głęboką świadomość samych siebie, a zatem życie bez ograniczeń.

 

2. Masaż klasyczny

Polega na pobudzeniu organizmu, zwiększa przepływ krwi, co oczyszcza organizm z toksyn. Dzięki tej technice następuje ogólne rozluźnienie mięśni i uczucie ciepła. Odczuwamy odprężenie całego ciała, poprawy samopoczucia oraz ogólnej kondycji fizycznej. Masaż klasyczny charakteryzuję się ośmioma technikami wykonywanymi w odpowiedniej kolejności:

• głaskanie
• rozcieranie
• wyciskanie
• ugniatanie
• uderzanie (oklepywanie)
• wstrząsanie
• wibracja
• ruchy bierne

3. Masaż Bańką Chińską

Technika ta doskonale sprawdza się na obrzęki, a także wszelkie choroby, które są wynikiem działania negatywnych warunków atmosferycznych. Ten masaż ma na celu poprawę jędrności skóry, zniwelowanie cellulitu oraz poprawy ogólnej kondycji. Działa skutecznie w masażach estetycznych – modelujących ciało, odchudzających i modelujących – zmniejszających objętość tkanki tłuszczowej. Dzięki tej metodzie skutecznie wpłyniemy na jędrność pośladów czy ud, uzyskując efekt „uniesienia”.

 

4. Masaż leczniczy pleców

Polega na rozmasowaniu zbitych i spiętych mięśni pleców. Jeśli mięśnie po obu stronach kręgosłupa są osłabione, wtedy przestaje spełniać on swoją funkcję. Dobrze ułożone mięśnie są rusztowaniem dla naszego kręgosłupa. Masaż pleców ma dobry wpływ nie tylko na kręgosłup, ale często też na bóle migrenowe głowy, drętwienie rąk i nóg, płytki oddech oraz stres który bardzo umiejscawia nam się w mięśniach barków. Najlepsze efekty przynosi seria zabiegów. Po pierwszych zabiegach można odczuwać wzmożony ból, który ustępuje około dwóch dni po masażu.

PRZECIWSKAZANIA:

–     nowotwory,
–     nadciśnienie (zwłaszcza nieleczone),
–     żylaki,
–     miesiączka.